Nový autosalon Das WeltAuto v Kyjově posouvá měřítka obchodu s ojetými vozy na světovou úroveň.

26.06.2020 TOP CENTRUM car
Společnost TOP CENTRUM car, dlouholetý autorizovaný prodejní a servisní partner značek Audi, Volkswagen a Das WeltAuto otevřela v Kyjově jedno z nejprogresivnějších výkupních a prodejních míst ojetých vozů na světě. Nadčasově koncipovaný autosalon pro kvalitní ojeté vozy posouvá úroveň prostředí pro jejich prezentaci na zcela novou úroveň. Realizaci ambiciózního projektu financovala společnost ŠkoFIN.
 
„Po otevření Audi Terminalu a po přebudování dřívějšího autosalonu a servisu Audi pro potřeby dceřiné společnosti VISTA car, zbývalo k dokončení celého Kyjovského areálu ještě rozšíření a zkvalitnění zázemí pro obchod s ojetými vozy. V prostoru mezi oběma dealerstvími vznikl moderní autosalon, v rámci kterého posuneme standardy výkupu, prezentace a prodeje ojetých vozů na světovou úroveň,“ říká Jiří Polcr, jednatel společnosti TOP CENTRUM car.
 
Unikátní budova, kterou navrhl místní architekt Ing. Arch. Vladimír Bílý, klade důraz na prosvětlenost a funkčnost. Ve třech podlažích na celkové ploše 3 000 m2 může být vystaveno až 90 vozů. Kromě plochy pro prezentaci ojetých vozů je pamatováno také na odpovídající zázemí nejen pro personál, ale také pro klienty, kteří by se zde měli cítit komfortně a pohodlně.
 
Prodej, financování a pojištění ojetých vozů probíhá v tomto novém moderním prostředí za asistence důkladně proškoleného personálu. Plné využití kapacity autosalonu pro ojeté vozy umožní v budoucnu vznik nových pracovních míst.
 
 
Das WeltAuto je celosvětovým programem prodeje ojetých vozů značek Volkswagen osobní vozy, SEAT, Volkswagen Užitkové vozy a ŠKODA s centrální podporou ze strany koncernu Volkswagen. Důraz na jednotné řešení standardu záruky a především na kvalitu se odráží ve velmi pozitivním vnímání značky Das WeltAuto českými zákazníky. Mezi nadstandardní zákaznické služby patří minimálně roční záruka (do 5 let stáří a do 150 000 ujetých kilometrů s ověřeným stavem na základě podrobné technické prohlídky).
 
ŠkoFIN – dnes Volkswagen Financial Services - je unikátní finanční společností působící od roku 1992 na českém trhu. Od počátku je jedničkou ve financování osobních a užitkových vozů a také zaujímá první místo v operativním leasingu. ŠkoFIN je součástí Volkswagen Financial Services AG, jež jsou zastoupeny ve 40 zemích, disponující portfoliem cca 10 milionů smluv, zaměstnávajícím okolo 10 tisíc pracovníků.
 
Společnost TOP CENTRUM car působí jako tradiční autorizovaný prodejce a servisní partner vozů značek Audi a Volkswagen. Za 23 let své existence prodala více než 10.000 nových vozů značek Volkswagen a Audi a více než 5.000 ojetých vozů. V průzkumech spokojenosti českých zákazníků se umísťují autorizované servisy pravidelně na nejvyšších příčkách. Zákazníci oceňují dlouholetou historii a vysokou kvalitu servisu. Díky orientaci na prodejní i poprodejní služby a práci s nejvyspělejší technikou, patří TOP CENTRUM car Kyjov mezi elitní autorizovaná dealerství určených pro péči o Audi R8 a také o první model Audi s plug-in hybridním pohonem s možností vnějšího nabíjení - Audi e-tron.  

Das WeltAuto v Kyjově

www.auta360.cz
Provozovatel:
AutoDetect s.r.o.
Hornokrčská 1947/2 140 00 Praha 4
IČ: 04809572
DIČ: CZ04809572
redakce@auta360.cz
Getrun
(c) www.auta360.cz | realizace 3Nicom